Pages Menu
Categories Menu

Salsa w kilku krokach

Salsa w kilku krokach

5 powodów, dla Faceci powinni spróbować jogi!

Poszedłem więc do mojego drugiego zajęciach jogi w niedzielę ...

Przez lata unikał jogi w taki sam sposób, większość facetów uniknąć balet, pływanie synchroniczne i ekspresyjny taniec. Jako facet, który żyje i oddycha trening siłowy, miałem umieścić zajęcia jogi aż tam z tańca brzucha i salsacise na "dziewczęcy skali ćwiczeń".

Po powracającym słabość w moim środkowym tyłu zaczęła kolidować z moim szkoleniu powiedziano mi przez fizjo, że joga to bardzo szybko rozwiązać problem. W obliczu perspektywy przewlekłego bólu pleców, mam zarezerwowane w mojej pierwszej klasie jogi ...

I odkrył, że jest niesamowitym treningu !! Każdy facet powinien spróbować i oto 5 powodów ...

1) Joga wzmocni, ton i rozciągnąć ramiona

Moje uprzedzenia o jodze zostały odpadł zanim jeszcze rozpoczęła klasę. Wszedłem, spojrzał na instruktora jogi i wiedział, że musi być coś w tym. Miała rodzaj tonu i definicji w ramionach, które można zobaczyć tylko na najlepszych sportowców. Potem rozejrzał się i zauważył to samo zjawisko w co najmniej 4 innych w klasie. Czy joga jakimś szalonym ramię treningu?

Około 10 minucie klasie miałem odpowiedź podczas wykonywania mój pierwszy "skierowane w dół Dog". drżenie ciała. Pot leje. Łopatki naprawdę działa! Pod koniec klasy moje ramiona i rotatorów została opracowana i przeciągnął się w sposób, który lata szkolenia siłowni nie może konkurować z. Bez wątpienia, joga jest poważny trening ramion.

2) Joga wzmocni swoją środku mięśnie pleców

Podobnie jak większość facetów język treningu siłowego, spędziłem zbyt wiele czasu robi prasy klatki piersiowej, Pec flys i loki biceps, zaniedbując moje drugie powrotem. Efekt końcowy? Ja zostałem ze słabymi rombów, zaokrąglone ramiona i postawę slouching (zjawisko znane jako "górny przekreślonego zespołem").
Artykuł dzięki: