Pages Menu
Categories Menu

Moda na pole dance

Moda na pole dance On już nie jest artystą, stał się dziełem sztuki. W paroksyzmie zatrucia twórcza moc całej przyrodzie wyszły na jaw w nim na najwyższym zachwytem tego, to wszystko. Natura, z prawdziwym głosem undissembled woła do nas: "Bądź jak ja jestem, pierwotna coraz tworzenia matka pośród nieustannego strumienia pozorom nigdy nie namawiają do istnienia, zewnętrznie znajdując w tych przemian satysfakcji!".

Tak to jest. Taniec daje mi poczucie radości; przynosi mi uczucie podniecenia; bawi ducha mojego, a ja się kim jestem. Muzyka jest zawsze gra wszystko, co musisz zrobić, to słychać ją i wstać z fotela samotności i tańca. Mój taniec wypełnia pęknięcia w moim myśleniu; maluje mój świat z jasnością i prysznice moja rzeczywistość obfitości.

Mogę prosić o następny taniec z tobą?

Howard (Hal) Thomas Manogue, urodził się w Filadelfii i jest prekursorem dla dzieci indygo, A teraz wiek termin odmieniec z intuicyjnym natury, pragnienie poznania prawdy o jego dar dawania i dzielenia. Hal wycofał się z przemysłu obuwniczego po 35 latach samodzielnego poszukiwania i odkrył swoją prawdziwą duszę.

Lubi sztukę, muzykę, filozofię, psychologię, przyrodę i ludzi.

Jego wiersze zostały opublikowane przez: Mystic Pop Magazine, Children Of Nowej Ziemi Magazine, New Age Tribune Seasons duszy biuletyny ile za oc, latarniowiec News and Writers in the Sky biuletynach. Jego eseje można znaleźć na blogu i Hal WWW: http://halmanogue.blogspot.com/ http://www.shortsleeves.net

Mieszka w Franklin w stanie Tennessee.

Nowa książka Hal krótkimi rękawami Insights: żyć zwyczajnym życiu W Non-zwykły sposób będzie się drukiem w kwietniu. Odwiedź dowolną stronę internetową księgarnię lub Hal, aby otrzymać kopię. Trzecia kolekcja Hal poezji: Krótkie rękawy książka dla przyjaciół będzie również drukiem w kwietniu.

Artykuł dzięki: znizkinaoc