Pages Menu
Categories Menu

Moda na taniec

Moda na taniec Muszę przyznać, że choć jest to niefortunne, że te szczególne studenci nie zawsze, jak również jeśli chodzi o czas w sezonie konkurs tańca. Taki wstyd.

No to teraz mamy - Baletu Biblii! Chociaż nie można oczywiście porównać do rzeczywistej klasy jest to świetny przewodnik do nauki dla tych, którzy chcą wprowadzić kilka dodatkowych godzin w domu. Jeśli możesz sobie pozwolić tylko jedną klasę w tygodniu, ale chcą czytać na kilka wskazówek dla poprawy swojej gry Turniej taneczny albo szczerze poprawić technikę baletową jako całość, jest to świetny zakup.

Sekcja 1 - "3 proste Zasady o Prima Ballerina" to wersja pdf ebook, który zawiera ponad 200 stron tekstu, obrazów i złożonych ilustracjami pozycji baletowych i ruchów. Ta część eBook informuje o sposobie wykonywania ruchów prawidłowo i ilustruje również typowych błędów, że większość ludzi sprawiają, że podczas nauki. Jest to najlepsza część tej części materiału. Czasami tancerze naprawdę trzeba być wyświetlane w niewłaściwy sposób w celu skorygowania siebie i prowadzenia prawidłowego ruchu. Doskonały!

Sekcja 2 - "audio Terminy i definicje" to pakiet oprogramowania audio. Ta sekcja oferuje wyszukiwanie i znaleźć funkcję, która pozwala znaleźć dowolny termin balet i nauczyć się jej odpowiedni sens. Dla każdego ćwiczenia kroku tanecznego, położenia i / lub poza, wszystko co musisz zrobić, to punkt i odnaleźć. Czytelnik dowiaduje się również odpowiednie francuskie akcenty dla konkretnych terminów - to jest, że szczegółowa. Po kliknięciu w sprawie czasu można usłyszeć poprawną definicję, to wspaniała cecha! To jest dokładnie tak, jak słuchanie nauczyciela tańca daje nauki w klasie.

Sekcja 3 - "Pokazy wideo" to zbiór ponad 60 filmów na technice baletowej. To prawda, 60 filmów, które jest równoważne z 60 różnych klas. Jeśli rzeczywiście miał zapłacić za 60 zajęć tanecznych można sobie wyobrazić koszt będzie ponieść.
Artykuł dzięki: