Pages Menu
Categories Menu

Taniec nowoczesny

Taniec nowoczesny

Jak utrzymać Inteligencja emocjonalna i pozytywnego myślenia w balecie Świata

Deborah określa się pomoc dla ciebie, niedoszłych baleriny lub mężczyzna tancerka baletowa, aby uzyskać więcej zrozumienia i kontroli nad wymagającym świata, w którym żyjesz.

Każdy student muzyki, pisania i wykonywania wszelkiego rodzaju, musi znać niektóre techniki przetrwania, aby utrzymać inteligencji emocjonalnej i trzymać się z pozytywnego myślenia. Każda nowa klasa, z nowymi egzaminami i zaciętych rozgrywkach, może prowokować implozji do samoobsługi wątpliwości. Jak przyjmować polecenia swojego mentalnego i emocjonalnego przestrzeni przed tym ważnym wydarzeniu? A więc można dobrze spać każdej nocy?

Deborah zaprojektowane tę książkę tak, że nastolatków i pre-teens może odkryć, że istnieje sposób, aby rozpocząć dialog o własny sabotowanie przekonań i myśli, że tak wpływać na ich wzorce zachowań i sukcesu. Ta książka 48 strony wprowadza ośmiu nastolatków z typowymi problemami i wyzwaniami, takimi jak jak zatroszczyć się o swoje uczucia i jak wykonać jak profesjonalista w studiu tanecznym lub gdziekolwiek. Poznasz techniki, takie jak zaburzenia psychiczne próby, stwarzając wrażenie, zmianie kierunku i bardzo mocny Działając jakby. Te zabawy (ale serio niesamowite) działalność przyczyni się do pociągu mózgu - czy to nastolatek czy dorosły późno rozrusznik w balecie - w kierunku sukcesu.

Jako pedagog baletu, zawsze zaleca się studentom szukać poza klas tanecznych sposobów, aby pomóc zarządzać ich frustracje, lęki i zmaga się z konkurencyjnych i perfekcjonistą aspektów sztuki scenicznej. Myślę, że prywatne i niezależne badanie jest najlepsze dla ludzi - kontemplacja z kierunkiem i stosowania technik twórczych, uplifting, aby utrzymać pozytywny perspektywiczny, w swej własnej drodze.

To samo w sobie jest wyzwaniem - znalezieniem własnej drogi. "Pociąg mózgu: Nastolatek Przewodnik dobrze jest" to wspaniały pierwszy krok na tej drodze.

Kliknij tutaj i dowiedz się jak niedoszły baleriny i mężczyzn w balecie uzyskać dokładnie prawo nadające w baletki i buty pointe, zapobiegać urazom tańca, uzyskać doskonały Pointe książce The Ballet Biblii, a produkty Deborah Vogel w sprawie zapobiegania urazom i funkcjonalna anatomia. Dianne M. Buxton wyszkolonych w Państwowej Szkole Baletowej w Kanadzie, Martha Graham School of Contemporary Dance i Toronto Da nce Theater.

Artykuł dzięki: