Pages Menu
Categories Menu

Choreografia taneczna

Choreografia taneczna

Kontrolowanie Twojego salda robiąc podwójne obracać, gdy salsowanie

Robi podwójne wirowania gdy jesteś salsy często może być trudne, utrzymując równowagę. Spinning na kuli nogą nie jest zbyt trudne w pierwszym spinie, ale druga tura to zupełnie inna historia, prawda?

W rzeczywistości jest to dość powszechny problem, że wielu ludzi. Nie martw się, nie jesteś jedynym, starając się pozostać z ziemi 🙂

Istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby ćwiczyć.

Pierwszym i bardzo prosta, co można zrobić, to obserwować punktu w którym myślisz zamiar przewrócić. Naprawdę skupić się na znalezieniu tego punktu. Teraz podczas toczenia i uderzyć ten punkt, praca na pociągnięcie swoje ciało w innym kierunku.

Jeśli już próbował tego czy to po prostu nie działa, trzeba pracować na swoim bilansie.

Pierwsze prace nad znalezieniem się z centrum. Wiedząc o tym będzie Cię myśleć o tym, gdzie twoje ciało musi być i będzie dużo łatwiej się skupić, gdy jesteś ćwiczyć.

Aby znaleźć środek, istnieje kilka ćwiczeń, które możesz zrobić. Zacznij stojąc prosto ze stopami hip-szerokość od siebie i tu aż poczujesz jak Twoja waga jest równomiernie rozłożona. Teraz lekko ugnij kolana i podnieś swoje palce. Stąd, unieś jedną nogę powoli z podłogi i zrobić kilka okręgów kostkę. Jeśli masz problemy z utrzymaniem równowagi robiąc to, nie są skupione. Powtórz tę czynność z drugą nogą.

Powinieneś czuć skupia w tym momencie. Teraz podnieś się do góry na palcach i ugnij kolana. Powoli powrotem do pietach podczas kolana nadal są wygięte, a następnie wyprostuj nogi. Teraz odwrócić całą procedurę. Zrób to kilka razy i będziesz www.danel-hurt.pl naprawdę się zawiesić, gdzie centrum jest.

Kolejny trik działa na saldzie jest wykonywanie passe. W tym miejscu można postawić stopę na lub w pobliżu stawu kolanowego przeciwnej nodze. Robiąc passe, balansować na palcach u stóp, który jest nadal uziemione i wykonać jeden obrót. Teraz to zrobić z drugą nogą i praktykować tę iz powrotem kilka razy. To może działać lepiej, jeśli stoisz przed lustrem pełnego ciała, dzięki czemu można śledzić na swojej postawy.

Miejmy nadzieję, że te wskazówki będą miały robisz cały tańczyć salsę spinów można ewentualnie poradzić!

Alex pracuje w branży technologicznej i lubi spędzać czas z komputerów i innych gadżetów. Kiedy nie spędza czasu przed ekranem Lubi także przerwę dla jakiegoś tańca Salsa.

Nauczyć się salsy poznać innych salsowanie Fanatics

Artykuł dzięki: