Pages Menu
Categories Menu

Najpopularniejsi tancerze

Najpopularniejsi tancerze

Poza Taniec - Book Review

Miałem wywiad z Anitą Bloom Ornoff kto jest autorem książki, POZA tańca. Choć może to nie wydawać się wielkiego istnieje kilka rzeczy, które warto rozważyć. Anita ma 85 lat, a ona napisała swoją książkę rok temu. Anita jest również paraplegic, sparaliżowany od pasa w dół. Była pierwszą kobietą, aby uzyskać prawo jazdy, używając tylko ręce, a ona była pierwszą upośledzonych samice wejść i otrzymują dyplom z NYU.

Anita stracił wykorzystanie jej kończyn dolnych na początku II wojny światowej. Ona zapisała w WAAC który później stał WAC. Cięcia na palcu zaraziłem i nadużyć skończyło się infekcji wymagającej że jej rdzeń kręgowy zostać zerwane. Miała trzech mężów i cztery małżeństwa i dwoje dzieci. Trzeba będzie przeczytać jej książkę, aby dowiedzieć się matematyki

Należy pamiętać, że jest to kobieta, która stała się upośledzone długo przed amerykańskiej ustawy Niepełnosprawnych. Jej walka była stała i pod górę. Musiała walczyć z VA do świadczeń i musiała walczyć o społeczeństwo, które nie były jeszcze gotowe do przyznania wszystkie równy dostęp do świadczeń i praw, które większość z nas bierze za pewnik. Pytany o jak rzeczy były dla osób niepełnosprawnych teraz, w porównaniu do po II wojnie światowej, Anita powiedział, że dla porównania, dziś jest jak w niebie.

To przywodzi na myśl pytanie, czy też nie możemy kontrolować nasze życie i spożywać szczęścia, niezależnie od okoliczności. Wiele z nich jest wychowana w sytuacjach, które wydają się nie do pokonania. Ale fakt, że są tacy, którzy wzrośnie powyżej tych sytuacjach powinno być dowodem, że każdy z nas ma większą kontrolę nad naszym szczęściem niż jesteśmy skłonni uwierzyć. Anita powiedział, że przede wszystkim; Nie pozwól innym trzymać cię w dół. Nie pozwól, ludzie mówią, że to, co potrzebne jest niemożliwe.
Artykuł dzięki: