Pages Menu
Categories Menu

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Balet Biblii

Kiedy po raz pierwszy nabyć tę książkę myślałem, że będzie to coś zabawy podzielić się z moimi studentami. Zbieram wszystkie rzeczy związane z tańca, knicknacks, plakatów, DVD ... stąd książek. Kiedy natknął eBook Internecie myślałem, co najwyżej, że będzie to miły dodatek do mojej kolekcji pamiątek. Jestem nauczycielem tańca i wolontariuszy z pracą w konkursie tańca i jestem zawsze szuka rzeczy o "świecie tańca", ja po prostu kocham nic wspólnego z tańcem. Jestem bardzo wielkim fanem So You Think You Can Dance i Taniec z gwiazdami. Nie mogę czekać, aż znowu zacząć.

Więc kiedy w rzeczywistości miał możliwość zapoznania się z Ballet Biblii byłam obecnie zaskoczony! To przekroczyło moje oczekiwania (które nie były bardzo wysokie biorąc pod uwagę skok sprzedaży). I rzeczywiście znalazłem prawdziwy klejnot, eBook o balecie, z ważnych technik nauczania stałych. Książka ma ponad 200 stron ważnych informacji - niespodzianka! NIESPODZIANKA!

Wielu studentów uczę się intensywnie w konkursach tanecznych, takich jak American Dance Awards, Starpower, podsufitki i wszystkich innych dużych te, które Jestem pewien, że wielu z was są świadomi. Więc nie zawsze są zainteresowani jak zostać baletnicą, ale zawsze staram się engrain w nich podczas treningu tanecznego, że nie jest o tym, jak stać się primabalerina, że ??jest bardzo ważne. Jest stałe podstawy treningu baletowego, które obsługują wszystko i cokolwiek robią związane tańczyć. Trening Balet jest to, co naprawdę odróżnia wielkich tancerzy z słabe lub przeciętne. Więc toczą one swoje oczy na mnie po jednym z moich wykładów i niechętnie wędrówkę na górę do sali baletowej. Dobrze jest jeden problem - finanse. Prawdą jest, że nie wszystkie z moich studentów może pozwolić sobie na dodatkowe zajęcia, które oferujemy w naszej szkole i oczywiście zawodzą w ich szkolenie.
Artykuł dzięki: