Pages Menu
Categories Menu

Naucz sie salsy w dwa tygodnie

Zamknięty hold obejmuje 5 punktów ciała styku pary. Trzy z tych punktów wiązać rąk, gdy mężczyźni lewą ręką trzyma samice prawo, samice lewa ręka na górze samce prawym górnym ramieniem (dla Tango ręka kobiety pójdzie za jego ramieniu) oraz mężczyźni prawą rękę na kobiety Powrót spoczywającej na jej lewej łopatce. Dwa pozostałe punkty styku są kobiety lewego łokcia spoczywa na mężczyzn prawy łokieć, a po prawej stronie klatki piersiowej samice dotykając prawą stronę klatki piersiowej u mężczyzn. Ta postawa taniec stanowi bardzo elegancki wygląd, jak para unosi się w całym parkiecie i ma swoje korzenie w europejskich dworach królewskich.

Istnieje przypuszczenie, że niektóre z prawej strony do prawej kontakt stronie zamkniętej ładowni może pochodzić z czasów, gdy ludzie tańczyli podczas noszenia mieczy, które wisiały na lewym boku. Dodatkowo, teoria ta byłaby również wyjaśnić ruchu wskazówek zegara, wokół parkietu, jak człowiek by się nie stał w środku kręgu, by nie mógł przypadkowo uderzyć którejkolwiek z osób oglądających tancerzy z mieczem, jak tańczył przeszłości.

Postawa balowej tańczyć dla Ameryki Łacińskiej, od tańca tańczyć z niektórych tańców z wykorzystaniem zamkniętego trzymania i innych, w których partnerzy posiadają między sobą tylko jedną ręką.

Zarówno Nowoczesna sala balowa i Ameryki Łacińskiej Ballroom została unormowana w celach dydaktycznych i posiada zestaw, uznanych słownictwa, techniki, rytm i tempo.

Charly Leetham ma trwałą zainteresowanie tańca zarówno z jej dzieci realizujących zajęcia tańca towarzyskiego i wyjątkowo skuteczna.

Więcej informacji na temat tańca towarzyskiego.

Artykuł dzięki: