Pages Menu
Categories Menu

Polonez na studniowce

Moi Cząstki tańczą!

"Och, słońce, rośnie. Cząstki tańczą. Widzę bezgłowe, wódki legginsy tańczy z ekstazy. Niektórzy tańczą na sklepieniu nieba. Przyjdź blisko. Powiem ci, gdzie idą."

To Rumi mówiąc z książki "Szalony jak my", napisanym przez dr Nevit O. Ergin.

Rumi na pewno miał w posługiwaniu się słowem. Taniec to ruch wolności; łączy mnie na dźwięk mojego wewnętrznego muzyki, która nieustannie gra w świadomości.

Rumi był oryginalny taniec mistykiem; on podłączony do jego wewnętrznej jaźni poprzez kręcenie, a taniec ten stał się sztuką kultu dla jego zwolenników. Taniec był używany przez wieki kultur całego świata, aby czcić i wielbić wyższą moc.

Taniec zabiera mnie do wolnego obszaru celnego, gdzie mogę być sobą i dzielić się z innymi moją wolność. Moje ciało porusza się w gestach zabawy i beztroskiej działań, które pochodzą z wewnątrz mnie. Jestem w innym miejscu; miejsce dobrego samopoczucia, gdzie istnieje tylko uczucie mego ducha szybujący w powietrzu istnienia fizycznego. Taniec jest sztuką podnoszenia moje ego do drzwi przebudzenia. Taniec sprawia, że ??czuję się dobrze; wydobywa inną część mnie, że obligacje o świecie wokół mnie. Jestem cząstką ekstazy pływający z innymi cząstkami, które dotknąć gwiazdy. Taniec z gwiazdami stanę się jedną z nich w pomysłowy ruch jedności. Moja świadomość jest wolna, aby skoncentrować się na innych momentów rzeczywistości i odświeżyć swój http://plisy-rolety.pl/oferta/rolety/dzien_noc.html cel istnienia. Taniec zmienia mi się to, co zawsze, ale zapomniał Jestem; sen o wielkiej ekspansji.

Filozof Friedrick Nietzsche wyjaśnia tańczyć w ten sposób:

W Pieśni i Tańca człowieka wyraża się jako członek wyższej społeczności; że zapomniał, jak chodzić i mówić i jest na drodze do latania, tańczy w powietrzu. Jego gesty są bardzo oczarowania ... Czuje się, że jest bogiem, idąc w ekstazie, o wzniosłej, jak bogowie obserwowane jak we śnie ...
Artykuł dzięki: